NUJNA OBVESTILA:

E-RAČUNI

Spoštovani uporabniki naših storitev!

Obveščamo vas, da se lahko prijavite za prejemanje e-računov v spletno banko ali za pošiljanje e-računov na vaš elektronski naslov.

Prijava je enostavna.
Na spletni strani v zavihku  E-komunala/e-račun, izpolnite vlogo in jo podpisano pošljete na naslov družbe.

Na strani E-račun so objavljeni tudi splošni pogoji za poslovanje.

Možnost prejemanja e-računov bo za opravljene storitve od marca 2017 dalje.

LETNO POROČILO O PITNI VODI 2016

ULIČNI ZBIRALNIKI ZA ZBIRANJE ELEKTRIČNE IN ELEKTRONSKE OPREME

ulicni_10_2016.jpg

NAVODILA ZA RAVNANJE Z BIOLOšKIMI ODPADKI

Zagorje ob Savi, OKTOBER 2016 Navodila za ravnanje z biološkimi odpadki(kuhinjskimi odpadki iz gospodinjstev in zelenim vrtnim odpadom.

»Prevzem in lansiranje novih uličnih zbiralnikov za električno in elektronsko odpadno opremo s strani podjetja ZEOS ter predstavnikov občin in komunalnih podjetij.«

Direktor ZEOS-a direktorji vseh komunal in predstavniki obcin_mala.jpg

1 2 3 4 5 6 7 8 9